ВЗЛЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62331, Харківська обл., Дергачівський район, село Великі Проходи, СТ "ВЗЛЕТ"
Телефони
Керівник
Міняйленко Любов Олександрівна
Код ЄДРПОУ24338270
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЗЛЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЗЛЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24338270.

Керівником підприємства «ВЗЛЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Міняйленко Любов Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЗЛЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський район, село Великі Проходи, СТ "ВЗЛЕТ".

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЗЛЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах