ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "СХІД"

Контакти

Юридична адреса
63503, Харківська обл., м. Чугуїв, пров. Червоний, 14а
Телефони
Керівник
Шевченко Федір Володимирович
Код ЄДРПОУ24338519
Дата реєстрації22.10.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”СХІД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "СХІД"» присвоєно код 24338519.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "СХІД"» є Шевченко Федір Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "СХІД"» — Харківська обл., м. Чугуїв, пров. Червоний, 14а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”СХІД”»
Поділіться інформацією в соцмережах