САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "СИМВОЛ" РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ

Контакти

Юридична адреса
63510, Харківська обл., Чугуївський р-н., ЗЕМЛІ ВЕЛИКОБАБЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЗОНА №01, ТОВАРИСТВО №1
Керівник
Панотчик Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ24338656
Дата реєстрації28.02.1989
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”СИМВОЛ” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "СИМВОЛ" РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ» присвоєно код 24338656.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "СИМВОЛ" РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ» є Панотчик Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "СИМВОЛ" РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ» — Харківська обл., Чугуївський р-н., ЗЕМЛІ ВЕЛИКОБАБЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЗОНА №01, ТОВАРИСТВО №1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”СИМВОЛ” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах