ТОПОЛЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
63524, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Есхар
Керівник
Чуйко Анатолій Іванович
Код ЄДРПОУ24338666
Дата реєстрації18.08.1994
Дата оновлення16.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОПОЛЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОПОЛЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24338666.

Керівником підприємства «ТОПОЛЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Чуйко Анатолій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОПОЛЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Есхар.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОПОЛЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах