ПОЛЬОВА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62350, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Польова
Код ЄДРПОУ24338672
Дата реєстрації23.05.1989
Дата оновлення16.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛЬОВА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛЬОВА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24338672.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛЬОВА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Польова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛЬОВА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах