ПРУДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62320, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Прудянка, вул. Польова, 13
Телефони
Керівник
Рахмана Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ24338695
Дата реєстрації11.05.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРУДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРУДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24338695.

Керівником підприємства «ПРУДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Рахмана Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРУДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Прудянка, вул. Польова, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРУДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах