МИХАЙЛОВСЬКЕ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
63512, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Кочеток, вул. Леніна, 45
Керівник
Кравченко Вадим Миколайович
Код ЄДРПОУ24338703
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення22.10.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИХАЙЛОВСЬКЕ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИХАЙЛОВСЬКЕ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24338703.

Керівником підприємства «МИХАЙЛОВСЬКЕ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» є Кравченко Вадим Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИХАЙЛОВСЬКЕ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Кочеток, вул. Леніна, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИХАЙЛОВСЬКЕ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах