ХАРЬКОВГАЗКОМПЛЕКТ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Маркса, 9
Керівник
Зеленков Є. В.
Код ЄДРПОУ24338815
Дата реєстрації26.06.1996
Дата оновлення24.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРЬКОВГАЗКОМПЛЕКТ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРЬКОВГАЗКОМПЛЕКТ, ЗАТ» присвоєно код 24338815.

Керівником підприємства «ХАРЬКОВГАЗКОМПЛЕКТ, ЗАТ» є Зеленков Є. В., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРЬКОВГАЗКОМПЛЕКТ, ЗАТ» — м. Харків, вул. Маркса, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРЬКОВГАЗКОМПЛЕКТ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах