ЛІТО, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
63524, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Есхар
Телефони
Керівник
Коваленко Олександр Григорович
Код ЄДРПОУ24339200
Дата реєстрації01.01.1994
Дата оновлення16.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛІТО, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІТО, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24339200.

Керівником підприємства «ЛІТО, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Коваленко Олександр Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІТО, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Есхар.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІТО, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах