ЧОРНОБИЛЕЦЬ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
61202, м. Харків, просп. Свободи Л., 31, к. 415
Керівник
Терещенко Анатолій Петрович
Код ЄДРПОУ24339602
Дата реєстрації09.11.1994
Дата оновлення01.09.2011

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧОРНОБИЛЕЦЬ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНОБИЛЕЦЬ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24339602.

Керівником підприємства «ЧОРНОБИЛЕЦЬ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» є Терещенко Анатолій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНОБИЛЕЦЬ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» — м. Харків, просп. Свободи Л., 31, к. 415.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНОБИЛЕЦЬ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах