ПАН МАКС, ПП

Контакти

Юридична адреса
61168, м. Харків, вул. Павлова, 319, к. 336
Керівник
Панов Максим Васильович
Код ЄДРПОУ24339772
Дата реєстрації28.06.1996
Дата оновлення26.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАН МАКС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАН МАКС, ПП» присвоєно код 24339772.

Керівником підприємства «ПАН МАКС, ПП» є Панов Максим Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАН МАКС, ПП» — м. Харків, вул. Павлова, 319, к. 336.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАН МАКС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах