ГЕОС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61052, м. Харків, вул. Мала Панасівська, 22/24
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пендюр Віра Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24339950
Дата реєстрації02.07.1996
Дата оновлення23.06.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГЕОС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕОС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24339950.

Керівником підприємства «ГЕОС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Пендюр Віра Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕОС, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Мала Панасівська, 22/24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕОС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах