ТАНДЕМ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Шекспіра, 7, к. 27
Керівник
Карпова Вікторія Олександрівна
Код ЄДРПОУ24340195
Дата реєстрації10.07.1996
Дата оновлення26.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАНДЕМ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАНДЕМ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24340195.

Керівником підприємства «ТАНДЕМ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Карпова Вікторія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАНДЕМ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Шекспіра, 7, к. 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАНДЕМ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах