СПЕЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61177, м. Харків, вул. Тінякова, 26, к. 65
Телефони
Керівник
Дадикіна Ірина Валеріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24340448
Дата реєстрації04.07.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПЕЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 24340448.

Керівником підприємства «СПЕЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Дадикіна Ірина Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Харків, вул. Тінякова, 26, к. 65.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦІАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах