ЕНЕРГОТЕХСТРОЙ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Котлова, 29
Керівник
Жебатинський С. В.
Код ЄДРПОУ24340781
Дата реєстрації16.01.1996
Дата оновлення27.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОТЕХСТРОЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОТЕХСТРОЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24340781.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОТЕХСТРОЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Жебатинський С. В., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОТЕХСТРОЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Котлова, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОТЕХСТРОЙ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах