ТАВРІЯ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
63332, Харківська обл., Красноградський р-н, с. Піщанка, вул. Енгельса
Телефони
Керівник
Шевчук Іван Гнатович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24341059
Дата реєстрації09.07.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАВРІЯ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАВРІЯ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24341059.

Керівником підприємства «ТАВРІЯ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Шевчук Іван Гнатович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАВРІЯ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Харківська обл., Красноградський р-н, с. Піщанка, вул. Енгельса.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАВРІЯ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах