СТЦ-ІСТОК, ПФ

Адреса
61007, м. Харків, вул. Лебединська, 3

Продукція, послуги

Комплексна автоматизація об’єктів торгівлі на базі ”1С” / Ліцензійне програмне забезпечення / Мобільні платіжні термінали / Комп’ютерно-касові системи / Ваги / Вагопакувальне обладнання / Термінали збору даних / Мультимедійні станції / Засоби безпеки / Засоби маркування / Безпровідні мережі / Пневмопошта
Послуги: Сервісне обслуговування / Установлення програмного забезпечення

Рекламна інформація

На сьогоднішній день фірма займається продажем і сервісним обслуговуванням касової і ваговимірювальної техніки, весоупаковочное і вагоетикетировочне обладнання, устаткування для вакуумної упаковки, для штрих-кодування, постачанням і монтажем протикрадіжних систем, а також іншого технологічного обладнання для автоматизації підприємств торгівлі, сфери послуг, промисловості, логістики та підприємств громадського харчування. Мережа наших сервісних центрів охоплює все місто, дозволяючи більш глибоко вникати в проблеми, що виникають в конкретних умовах впровадження та експлуатації торгового обладнання, а також підтримувати тісні відносини з основними виробниками в Україні.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваСТЦ-ІСТОК, ПРИВАТНА ФІРМА
Код ЄДРПОУ24341160
Дата реєстрації11.07.1996
Дата оновлення02.04.2021
Керівник
Бельський Едуард Жанович — директор
Бухгалтер
Рассі Ольга Миколаївна
Рік заснування
1996
Кількість співробітників23 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТЦ-ІСТОК, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24341160.

Керівником підприємства «СТЦ-ІСТОК, ПРИВАТНА ФІРМА» є Бельський Едуард Жанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТЦ-ІСТОК, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Лебединська, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СТЦ-ІСТОК, ПРИВАТНА ФІРМА» офіційний сайт: https://www.stc-istok.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61007, м. Харків, вул. Лебединська, 3
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТЦ-ІСТОК, ПФ»
Поділіться інформацією в соцмережах