ОАЗИС, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
64605, Харківська обл., м. Лозова, вул. Червонопартизанська, 53
Телефони
Керівник
Шарук Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ24341243
Дата реєстрації19.06.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОАЗИС, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОАЗИС, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24341243.

Керівником підприємства «ОАЗИС, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Шарук Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОАЗИС, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., м. Лозова, вул. Червонопартизанська, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОАЗИС, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах