СЕВЕРІЯ ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61091, м. Харків, проїзд Стадіонний, 9, к. 29
Бухгалтерія
Керівник
Федорченко Юрій Федорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24341639
Дата реєстрації05.07.1996
Дата оновлення28.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕВЕРІЯ ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕВЕРІЯ ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 24341639.

Керівником підприємства «СЕВЕРІЯ ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Федорченко Юрій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕВЕРІЯ ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Харків, проїзд Стадіонний, 9, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕВЕРІЯ ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах