ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД КОМПЛЕКСНОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АТ

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Дарвіна, 20
Керівник
Капустенко Петро Олексійович
Бухгалтер
Асташова Тамара Іванівна
Код ЄДРПОУ24341711
Дата реєстрації10.07.1996
Дата оновлення05.02.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД КОМПЛЕКСНОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД КОМПЛЕКСНОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АТ» присвоєно код 24341711.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД КОМПЛЕКСНОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АТ» є Капустенко Петро Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД КОМПЛЕКСНОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АТ» — м. Харків, вул. Дарвіна, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД КОМПЛЕКСНОГО ТЕПЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах