ВАЛЕР’ЯНІВСЬКА, СТО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61010, м. Харків, вул. Валер’янівська, 4
Телефони
Керівник
Васильєв Леонід Миколайович
Код ЄДРПОУ24341786
Дата реєстрації12.07.1996
Дата оновлення08.02.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВАЛЕР’ЯНІВСЬКА, СТО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАЛЕР’ЯНІВСЬКА, СТО, ТОВ» присвоєно код 24341786.

Керівником підприємства «ВАЛЕР’ЯНІВСЬКА, СТО, ТОВ» є Васильєв Леонід Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАЛЕР’ЯНІВСЬКА, СТО, ТОВ» — м. Харків, вул. Валер’янівська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАЛЕР’ЯНІВСЬКА, СТО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах