АРСЕНАЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
63523, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Новопокровка, вул. Центральна, 216
Телефони
Керівник
Москаленко Борис Васильович
Код ЄДРПОУ24341987
Дата реєстрації15.07.1988
Дата оновлення20.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРСЕНАЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРСЕНАЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24341987.

Керівником підприємства «АРСЕНАЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Москаленко Борис Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРСЕНАЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Новопокровка, вул. Центральна, 216.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРСЕНАЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах