СЬОМА ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА

Контакти

Юридична адреса
61166, м. Харків, вул. Бакуліна, 1
Керівник
Верещака Галина Леонідівна
Код ЄДРПОУ24342337
Дата реєстрації02.09.1993
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЬОМА ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЬОМА ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» присвоєно код 24342337.

Керівником підприємства «СЬОМА ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» є Верещака Галина Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЬОМА ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» — м. Харків, вул. Бакуліна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЬОМА ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА»
Поділіться інформацією в соцмережах