МЕДСЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
61075, Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., ПРОСПЕКТ КОСІОРА, б. 146, кв. 21, КІМНАТА 112
Телефони
Керівник
Роміна Зоя Володимирівна
Код ЄДРПОУ24342343
Дата реєстрації12.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕДСЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕДСЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» присвоєно код 24342343.

Керівником підприємства «МЕДСЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» є Роміна Зоя Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕДСЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» — Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., ПРОСПЕКТ КОСІОРА, б. 146, кв. 21, КІМНАТА 112.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕДСЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах