САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ГЕМАТОЛОГ-2"

Контакти

Юридична адреса
63241, Харківська обл., Нововодолазький р-н, с. Червона Поляна
Телефони
Керівник
Пасечник Валерій Михайлович
Код ЄДРПОУ24342351
Дата реєстрації18.03.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ГЕМАТОЛОГ-2”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ГЕМАТОЛОГ-2"» присвоєно код 24342351.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ГЕМАТОЛОГ-2"» є Пасечник Валерій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ГЕМАТОЛОГ-2"» — Харківська обл., Нововодолазький р-н, с. Червона Поляна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ГЕМАТОЛОГ-2”»
Поділіться інформацією в соцмережах