ФІРМА КОННОР ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Новий Побут, 2, к. 17
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Каменєв Сергій Миколайович
Бухгалтер
Гришина Марія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24342515
Дата реєстрації17.07.1996
Дата оновлення28.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІРМА КОННОР ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА КОННОР ЛТД, ТОВ» присвоєно код 24342515.

Керівником підприємства «ФІРМА КОННОР ЛТД, ТОВ» є Каменєв Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА КОННОР ЛТД, ТОВ» — м. Харків, вул. Новий Побут, 2, к. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА КОННОР ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах