ПРОМЗБУТ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61138, Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., ПРОЇЗД ЗЕЛЕНОДІЛЬСЬКИЙ 6-Й, б. 23
Керівник
Єрмоленко Володимир Іванович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ24342567
Дата реєстрації16.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМЗБУТ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМЗБУТ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24342567.

Керівником підприємства «ПРОМЗБУТ, ФІРМА, ТОВ» є Єрмоленко Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМЗБУТ, ФІРМА, ТОВ» — Харківська обл., м. Харків, Орджонікідзевський р-н., ПРОЇЗД ЗЕЛЕНОДІЛЬСЬКИЙ 6-Й, б. 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМЗБУТ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах