ХАРКІВТЕКСТИЛЬ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Краснодарська, 171/е, к. 108
Керівник
Налегач Василь Андрійович
Код ЄДРПОУ24343182
Дата реєстрації18.07.1996
Дата оновлення03.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВТЕКСТИЛЬ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВТЕКСТИЛЬ, ЗАТ» присвоєно код 24343182.

Керівником підприємства «ХАРКІВТЕКСТИЛЬ, ЗАТ» є Налегач Василь Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВТЕКСТИЛЬ, ЗАТ» — м. Харків, вул. Краснодарська, 171/е, к. 108.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВТЕКСТИЛЬ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах