КУРЯЖ-АГРО, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
62416, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин
Телефони
Керівник
Григорян Арутюн Георгійович
Код ЄДРПОУ24343578
Дата реєстрації23.07.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КУРЯЖ-АГРО, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУРЯЖ-АГРО, ЗАТ» присвоєно код 24343578.

Керівником підприємства «КУРЯЖ-АГРО, ЗАТ» є Григорян Арутюн Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУРЯЖ-АГРО, ЗАТ» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУРЯЖ-АГРО, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах