ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЛЮЮЧИЙ КЛУБ "ФАВОРІТ"

Контакти

Юридична адреса
61001, Харківська обл., м. Харків, Комінтернівський р-н., ВЇЗД 2-Й СТРІЛЕЦЬКИЙ, б. 2
Телефони
Керівник
Васильченко Сергій Михайлович
Код ЄДРПОУ24343940
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЛЮЮЧИЙ КЛУБ ”ФАВОРІТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЛЮЮЧИЙ КЛУБ "ФАВОРІТ"» присвоєно код 24343940.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЛЮЮЧИЙ КЛУБ "ФАВОРІТ"» є Васильченко Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЛЮЮЧИЙ КЛУБ "ФАВОРІТ"» — Харківська обл., м. Харків, Комінтернівський р-н., ВЇЗД 2-Й СТРІЛЕЦЬКИЙ, б. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЛЮЮЧИЙ КЛУБ ”ФАВОРІТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах