СКІФИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Короленка, 22
Телефони
Керівник
Ушкварок Ольга Ігорівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24344359
Дата реєстрації25.07.1996
Дата оновлення14.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СКІФИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СКІФИ, ТОВ» присвоєно код 24344359.

Керівником підприємства «СКІФИ, ТОВ» є Ушкварок Ольга Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СКІФИ, ТОВ» — м. Харків, вул. Короленка, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СКІФИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах