КІДАВ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
62414, Харківська обл., Харківський р-н, с. Липці, вул. Українська, 34
Керівник
Харламов Вадим Вікторович
Код ЄДРПОУ24344402
Дата реєстрації03.10.1996
Дата оновлення16.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КІДАВ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІДАВ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 24344402.

Керівником підприємства «КІДАВ, ФІРМА, ПП» є Харламов Вадим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІДАВ, ФІРМА, ПП» — Харківська обл., Харківський р-н, с. Липці, вул. Українська, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІДАВ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах