ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВАКУЛЕНКО І.Я."

Контакти

Юридична адреса
62408, Харківська обл., Харківський р-н., селище Радгоспне, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, б. 24, кв. 16
Бухгалтерія
Керівник
Вакуленко Яків Іванович
Код ЄДРПОУ24344460
Дата реєстрації14.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВАКУЛЕНКО І.Я.”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВАКУЛЕНКО І.Я."» присвоєно код 24344460.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВАКУЛЕНКО І.Я."» є Вакуленко Яків Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВАКУЛЕНКО І.Я."» — Харківська обл., Харківський р-н., селище Радгоспне, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, б. 24, кв. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВАКУЛЕНКО І.Я.”»
Поділіться інформацією в соцмережах