АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, наб. Червоношкільна, 16
Телефони
Керівник
Байбиков Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ24344520
Дата реєстрації25.07.1996
Дата оновлення14.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» присвоєно код 24344520.

Керівником підприємства «АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» є Байбиков Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» — м. Харків, наб. Червоношкільна, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах