ДОЧП АТ ”ЗЗБК-5” ” УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКТУВАННЯ ХАРКІВЗАЛІЗОБЕТОН”

Контакти

Юридична адреса
61060, м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 171
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шидич Ждана Анатоліївна
Бухгалтер
Субочева Антоніна Романівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24344951
Дата реєстрації25.07.1996
Дата оновлення01.07.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП АТ ”ЗЗБК-5” ” УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКТУВАННЯ ХАРКІВЗАЛІЗОБЕТОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП АТ ”ЗЗБК-5” ” УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКТУВАННЯ ХАРКІВЗАЛІЗОБЕТОН”» присвоєно код 24344951.

Керівником підприємства «ДОЧП АТ ”ЗЗБК-5” ” УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКТУВАННЯ ХАРКІВЗАЛІЗОБЕТОН”» є Шидич Ждана Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП АТ ”ЗЗБК-5” ” УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКТУВАННЯ ХАРКІВЗАЛІЗОБЕТОН”» — м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 171.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП АТ ”ЗЗБК-5” ” УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО КОМПЛЕКТУВАННЯ ХАРКІВЗАЛІЗОБЕТОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах