РАССВЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
64107, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Бугайченка, 25
Телефони
Керівник
Писанка Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ24345560
Дата реєстрації15.12.1987
Дата оновлення02.02.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАССВЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАССВЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24345560.

Керівником підприємства «РАССВЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Писанка Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАССВЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., м. Первомайський, вул. Бугайченка, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАССВЕТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах