ДЕРГАЧІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
62341, Харківська обл., Дергачівський р-н., с.м.т. Мала Данилівка, УЧБОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЗООВЕТЕРИНАРНОЇ АКАДЕМІЇ
Телефони
Керівник
Петрушко Микола Петрович
Код ЄДРПОУ24345726
Дата реєстрації22.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРГАЧІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРГАЧІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24345726.

Керівником підприємства «ДЕРГАЧІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Петрушко Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРГАЧІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Харківська обл., Дергачівський р-н., с.м.т. Мала Данилівка, УЧБОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ХАРКІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЗООВЕТЕРИНАРНОЇ АКАДЕМІЇ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРГАЧІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах