АНТЕЙ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61168, м. Харків, вул. Барабашова, 38, к. 526
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Прокопович Олександр Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24345844
Дата реєстрації22.07.1996
Дата оновлення08.02.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АНТЕЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АНТЕЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24345844.

Керівником підприємства «АНТЕЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Прокопович Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АНТЕЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Барабашова, 38, к. 526.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АНТЕЙ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах