ХАРКІВ ПРОГРЕС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, просп. Тракторобудівників, 85, к. 236
Керівник
Григор’єв Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ24346298
Дата реєстрації07.08.1996
Дата оновлення17.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВ ПРОГРЕС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВ ПРОГРЕС, ТОВ» присвоєно код 24346298.

Керівником підприємства «ХАРКІВ ПРОГРЕС, ТОВ» є Григор’єв Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВ ПРОГРЕС, ТОВ» — м. Харків, просп. Тракторобудівників, 85, к. 236.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВ ПРОГРЕС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах