ДОЧП ”ОНІКС-ІМПЕКС” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ ФІРМИ ”ОНІКС” ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61052, м. Харків, вул. Червоноармійська, 12, к. 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Павлюков Леонід Андрійович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24346341
Дата реєстрації05.08.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ОНІКС-ІМПЕКС” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ ФІРМИ ”ОНІКС” ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ОНІКС-ІМПЕКС” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ ФІРМИ ”ОНІКС” ТОВ» присвоєно код 24346341.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ОНІКС-ІМПЕКС” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ ФІРМИ ”ОНІКС” ТОВ» є Павлюков Леонід Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ОНІКС-ІМПЕКС” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ ФІРМИ ”ОНІКС” ТОВ» — м. Харків, вул. Червоноармійська, 12, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ОНІКС-ІМПЕКС” НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ ФІРМИ ”ОНІКС” ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах