МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62250, Харківська обл., Золочівський р-н, с. Довжик
Керівник
Гурова Наталія Вікторівна
Код ЄДРПОУ24347547
Дата реєстрації02.08.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24347547.

Керівником підприємства «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Гурова Наталія Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Золочівський р-н, с. Довжик.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕХАНІЗАТОР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах