ХАРКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ "СУЧАСНІ КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ"

Контакти

Юридична адреса
61070, ВУЛ. ШИШКІВСЬКА, БУД. 12, КВ. 2, М. ХАРКІВ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Платонов Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ24347731
Дата реєстрації14.08.1996
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ”СУЧАСНІ КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ "СУЧАСНІ КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ"» присвоєно код 24347731.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ "СУЧАСНІ КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ"» є Платонов Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ "СУЧАСНІ КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ"» — ВУЛ. ШИШКІВСЬКА, БУД. 12, КВ. 2, М. ХАРКІВ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ ”СУЧАСНІ КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах