САДКО, ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Сумська, 48
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Вакула Євген Володимирович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24347754
Дата реєстрації14.08.1996
Дата оновлення18.10.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДКО, ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДКО, ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24347754.

Керівником підприємства «САДКО, ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Вакула Євген Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДКО, ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — м. Харків, вул. Сумська, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДКО, ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах