КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПРИЯННЯ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ

Контакти

Юридична адреса
19400, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. 25-го Жовтня, 72
Телефони
Керівник
Іваненко Анатолій Андрійович
Код ЄДРПОУ24348937
Дата реєстрації21.03.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПРИЯННЯ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПРИЯННЯ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ » присвоєно код 24348937.

Керівником підприємства «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПРИЯННЯ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ » є Іваненко Анатолій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПРИЯННЯ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ » — Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. 25-го Жовтня, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПРИЯННЯ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ»
Поділіться інформацією в соцмережах