ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
20001, Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Соборна, 26
Телефони
Керівник
Лягоцький Максим Миколайович
Код ЄДРПОУ24348953
Дата реєстрації08.10.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24348953.

Керівником підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Лягоцький Максим Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Соборна, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах