ФОРОС РТС, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18022, м. Черкаси, вул. Портова, 8
Телефони
Керівник
Зінченко Ігор Петрович
Код ЄДРПОУ24349186
Дата реєстрації11.04.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФОРОС РТС, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОРОС РТС, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24349186.

Керівником підприємства «ФОРОС РТС, ПРИВАТНЕ ВКП» є Зінченко Ігор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОРОС РТС, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Черкаси, вул. Портова, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОРОС РТС, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах