ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Контакти

Юридична адреса
19500, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, пл. Миру, 12
Керівник
Галич Олена Валеріївна
Код ЄДРПОУ24349256
Дата реєстрації13.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ» присвоєно код 24349256.

Керівником підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ» є Галич Олена Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, пл. Миру, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДИЩЕНСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах