ЛИСЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
19301, Черкаська обл., Лисянський р-н, смт. Лисянка, вул. Небесної Сотні, 5
Телефони
Керівник
Голуб Василь Федорович
Код ЄДРПОУ24350101
Дата реєстрації20.03.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛИСЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛИСЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 24350101.

Керівником підприємства «ЛИСЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Голуб Василь Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛИСЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Лисянський р-н, смт. Лисянка, вул. Небесної Сотні, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛИСЯНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах