АЗОТ, ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
18021, м. Черкаси, вул. Першотравнева, 72
Керівник
Микитин Іван Васильович
Код ЄДРПОУ24350176
Дата реєстрації26.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЗОТ, ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЗОТ, ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 24350176.

Керівником підприємства «АЗОТ, ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Микитин Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЗОТ, ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — м. Черкаси, вул. Першотравнева, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЗОТ, ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ ТА ПЕНСІОНЕРІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах