ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
20000, Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Леніна, 30
Керівник
Стародуб Іван Степанович
Код ЄДРПОУ24350555
Дата реєстрації12.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"» присвоєно код 24350555.

Керівником підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"» є Стародуб Іван Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ"» — Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Леніна, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах